Green Hill International 2019 10-11/8 Stockholm

Categories

Results

M21-81 (4)
1.Vit SKRKONJudo ceska trebova/CZE
2.Filip ADAMSKYJudo ceska trebova/CZE
3.Gabriel rahja thomas leopold KRIPPENDORFNorsk judo/NOR
4.Valter WOIVALINÅlands JK/FIN
M21-73 (5)
1.Pelle MATTSSONStockholms JK/SWE
2.Reuel O'NEAL-MARSHALLBudokwai/GBR
3.Linus HÖGLUNDÅlands JK/FIN
4.Simon LARSSONSödertälje JK/SWE
5.Björn HAGLANDFalu JK/SWE
M21-60 (7)
1.Isac RIPSÄTERVäxjö JK/SWE
2.Miljohn MAXLINStockholms JK/SWE
3.Egilsten PIUS AMARASEKARANorsk judo/NOR
3.Heydar PASHAEVStockholms JK/SWE
B18-81 (6)
1.Markus BENGTSSONNorrköpings JK/SWE
2.Tor BLOMDAHLSPIF/SWE
3.Gabriel rahja thomas leopold KRIPPENDORFNorsk judo/NOR
3.Valter WOIVALINÅlands JK/FIN
B18-73 (4)
1.Pelle MATTSSONStockholms JK/SWE
2.Albin MÄNTYLÄUppsala JK/SWE
3.Simon LARSSONSödertälje JK/SWE
4.Matej REZNICEKJudo ceska trebova/CZE
B18-66 (10)
1.Benjamin LEVYBudokwai/GBR
2.Elmo REBICMariestads JK/SWE
3.Tomas RYBKAJudo ceska trebova/CZE
3.Wilhelm STEINBECKSödertälje JK/SWE
B18-60 (9)
1.Isac RIPSÄTERVäxjö JK/SWE
2.Miljohn MAXLINStockholms JK/SWE
3.Heydar PASHAEVStockholms JK/SWE
3.Mansur salambekovitsj ABUBAKAROVNorsk judo/NOR
B18-55 (11)
1.Zeb OLSSONVäxjö JK/SWE
2.Justus OJANNETampereen judo/FIN
3.Egilsten PIUS AMARASEKARANorsk judo/NOR
3.Rasmus VAUHKONENTampereen judo/FIN
5.Evangelos KAMPEBudokwai/GBR
5.Rasmus HÅKANSONUppsala JK/SWE
7.Peter SCHYLDTTäby judo/SWE
7.Lukas HÜBLJudo ceska trebova/CZE
B18-46 (7)
1.Irakli GOGINASHVKIErnest bevin phoenix JC /GBR
2.William EKEROTHKarlstad JK/SWE
3.Vincent LUNDBERGStockholms JK/SWE
3.Mateusz KALWASPolska Seivsei Ptock/POL
G18-70 (3)
1.Maya RIBEIRO NOVAISSPIF/SWE
2.Zora ZEMANKOVAJudo ceska trebova/CZE
3.Jennifer TÖRNROSBollnäs judo/SWE
G18-63 (4)
1.Petra VAZKOVAJudo ceska trebova/CZE
2.Nataly BAZANStockholms JK/SWE
3.Louise Bjersbo Täby judo/SWE
4.Nicola POBLOCKA LADRAAStockholms JK/SWE
G18-57 (6)
1.Ingrid NILSSONFrövi Judo/SWE
2.Courtney CASEYShinbudo/GBR
3.Ella NYKÄNENYama-arashi, varkaus/FIN
3.Tove NIELSENUppsala JK/SWE
G18-48 (4)
1.Vilda BACKLUNDIKVM/SWE
2.Kristyna STUSAKOVAJudo ceska trebova/CZE
3.Sophia VAN ISSUMJC samourai dilsen/BEL
4.Melina BEISCHERBorlänge JK/SWE
B15-66 (8)
1.Benjamin LEVYBudokwai/GBR
2.Adam AMANBAEVSPIF/SWE
3.Elisey BUMAZHKINJikan riga/LAT
3.Emil WIKMANÅkersberga JK/SWE
5.Wiktor NERSPolska Seivsei Ptock/POL
5.Omar SHAHINBudokwai/GBR
7.Vincent LODHIFrövi Judo/SWE
7.Isac MILTONTäby judo/SWE
B15-60 (6)
1.Corey O'NEAL-NARCISBudokwai/GBR
2.Ilya MYADININSPIF/SWE
3.Vilhelm HELJASVAARAÅkersberga JK/SWE
3.Alvar YLIRUUSITampereen judo/FIN
B15-55 (5)
1.Rasmus HÅKANSONUppsala JK/SWE
2.Evangelos KAMPEBudokwai/GBR
3.Vide SALOMONSONUppsala JK/SWE
4.Peter SCHYLDTTäby judo/SWE
5.Luka TRIFKOVICStockholms JK/SWE
B15-50 (8)
1.Rasmus VAUHKONENTampereen judo/FIN
2.Justus OJANNETampereen judo/FIN
3.Irakli GOGINASHVKIErnest bevin phoenix JC /GBR
3.Luka ZIVANOVICSödertälje JK/SWE
B15-46 (5)
1.Leo ANDERSSONKarlstad JK/SWE
2.Derek MARCZAKErnest bevin phoenix JC /GBR
3.Mateusz KALWASPolska Seivsei Ptock/POL
4.Henry GHISLERStockholms JK/SWE
5.James SMITHYate star/GBR
B15-42 (13)
1.Alexander MÅRLÖVStockholms JK/SWE
2.Tara BABULFATHIK Södra/SWE
3.William EKEROTHKarlstad JK/SWE
3.Vincent LUNDBERGStockholms JK/SWE
5.Isabella GHAZINOURUmeå JK/SWE
5.Kajus SEMETAErnest bevin phoenix JC /GBR
7.Patrik AUZENBERGNorsk judo/NOR
7.Marcus LANGEAarhus JK/DEN
G15+63 (4)
1.Linnea GRANVOLDBorlänge JK/SWE
2.Nicola POBLOCKA LADRAAStockholms JK/SWE
3.Vanessa ROSBÄCKÅlands JK/FIN
4.Maja SVENSSONFrövi Judo/SWE
G15-57 (3)
1.Ingrid NILSSONFrövi Judo/SWE
2.Vilja KÖRDELTrollhättans JK/SWE
3.Röskva GOTTBERÅlands JK/FIN
G15-52 (3)
1.Vilda BACKLUNDIKVM/SWE
2.Ella NYKÄNENYama-arashi, varkaus/FIN
3.Petra KARASTOJANOVAJudo ceska trebova/CZE
G15-44 (4)
1.Tara BABULFATHIK Södra/SWE
2.Sofia CORDOVAStockholms JK/SWE
3.Isabella GHAZINOURUmeå JK/SWE
4.Keira SEMETEErnest bevin phoenix JC /GBR
B13-50 (6)
1.Derek MARCZAKErnest bevin phoenix JC /GBR
2.Juho TOIVONENTampereen judo/FIN
3.Kalle MATTSSONStockholms JK/SWE
3.Carl ORRBOFrövi Judo/SWE
B13-42 (7)
1.Alexander MÅRLÖVStockholms JK/SWE
2.Vincent LUNDBERGStockholms JK/SWE
3.Nikoloz GURULIStockholms JK/SWE
3.Vladislav LITUNENKOOlympic hopes st. petersburg/RUS
B13-38 (5)
1.Frank BRINGBYTäby judo/SWE
2.Marsel TIHOMIROVStockholms JK/SWE
3.Hugo IVARSSONOxelösunds JK/SWE
4.Linus NORLINSaltsjö JK/SWE
5.Vilmer RANHAGENTäby judo/SWE
B13-34 (3)
1.Samir POBLOCKA LADRAAStockholms JK/SWE
2.Aleksi MOROZOVStockholms JK/SWE
3.Jakob IVARSSONOxelösunds JK/SWE
B13-55 (3)
1.Wilmer MATTSSONTrollhättans JK/SWE
2.Erik ROSENKRANSIK Södra/SWE
3.William KRUSIKVM/SWE
B13+55 (2)
1.Elisey BUMAZHKINJikan riga/LAT
2.Nikola COLICNorrköpings JK/SWE
G13-48 (5)
1.Hailey SASSENJC samourai dilsen/BEL
2.Hanna BABULFATHIK Södra/SWE
3.Dayana ORTIZStockholms JK/SWE
4.Beata ZEMANKOVAJudo ceska trebova/CZE
5.Elvira SKOGLUNDFrövi Judo/SWE
G13-44 (3)
1.Mira KÖRDELTrollhättans JK/SWE
2.Wilma LUNDHSaltsjö JK/SWE
3.Emma REBICMariestads JK/SWE
G13-40 (6)
1.Keira SEMETEErnest bevin phoenix JC /GBR
2.Sofia CORDOVAStockholms JK/SWE
3.Ebba PETERSONFrövi Judo/SWE
3.Alicia NORSTRÖMIK Södra/SWE
G11 Grp1 (4)
1.Bianca NORDLUNDFrövi Judo/SWE
2.Elsa PETERSONFrövi Judo/SWE
3.Adrianna PORUBLEVSPIF/SWE
4.Junie MATSSONTrollhättans JK/SWE
Finals T2 (2)
Finals T1 (2)
B11 Grp04 (7)
1.Stepan PAVLOVOlympic hopes st. petersburg/RUS
2.Valtteri HILTULAFudoshin rauma/FIN
3.Ruben GÄLLMANFrövi Judo/SWE
3.Frans LILJENROTHFrövi Judo/SWE
B11 Grp02 (5)
1.Daniil ERMOLENKOOlympic hopes st. petersburg/RUS
2.Nikola LABANSödertälje JK/SWE
3.Alexander GAMARSPIF/SWE
4.Winston KARLSSONStockholms JK/SWE
5.Alvin THUNBERGOxelösunds JK/SWE
B11 Grp01 (3)
1.Kalle MATTSSONStockholms JK/SWE
2.Ilija LABANSödertälje JK/SWE
3.Linus LILJEQUISTOxelösunds JK/SWE